Ne demek?

Caddebostan Otoparkı, İstanbul’un yeşillik alanları içinde ihtimal bile en şen, en cıvıl olanı. Özellikle havalar iyi olduğunda komşu semtlerde ne kadar genç bünye var ise çimlere hücum ediyor. Basket sahaları doluyor, mini parkta çocuklar ve onları izleyen anneler beliriyor, kıyı şeridinin her yanında bir devinme gözleniyor. Bu anlamda özellikle Caddebostan Migros ve çevresi Rock’n Coke’u aratmayacak özellikte. Çevrede kaykaycısından müzisyenine çhemayar çtay benibeşer, ayrıca yaşamınızın insanını birlikte bulabilirsiniz.

Dünyanın dört bir köşesine dağılmış dayanıklı çok ülkede tabiat tarafından düz yazı edilmiş harika havuzlar bulunuyor. İşte dünyadaki en hoş doğallık oluşumlu 14 havuz...

Başbuğ Erdoğan'dan son an yeni bayrakaltı sistemi açıklaması geldi! Bedelli askerlik ne hengâm yasalaşacak? İşte maddeler

Japon bahçesi, adından da anlaşılacağı kadar Baltalimanı, Solgunyer'dedir. Türk ve Japon halklarının kardeşlik duygularını evetştirmesi, her iki ulusun kültürel iletişimi gerçekleştirmesi ve birbirlerini henüz elleme teşhisyabilmeleri adına planlanmıştır.

İstanbul’da çocuklarla hafta sonu gidilecek yerler arasındaki Vialand zarfında her evetş grubuna özel yirmiden bir tomar meze ünitesi var. Çocukların sevilmiş olduğu çizgi film karakterlerini bile burada icat etmek olası. Meşgul dolu ve şatır bir hafta sonu geçirebilirsiniz.

Bu haritada doğdüzen güzellikler de var, lezzet molası verilecek yerler bile, hepsi tabelasını görmüş olduğunüz amma hiç gitmediğiniz antik şehirler bile. Birtakımı Bodrum yönünde, bazısı İstanbul. Doğkırmızı güzellikler ile antik kentler seçimini özgürlük Yolculuk ekibi yaptı, lezzet mekânlarını tatlılık dedektifi Sinan Hamamsarılar belirledi.

O günden bugüne, ilk günkü coşkuı yitirmeden, "her Bu Sayfada sabah yeni bir tarih adım atar ve rotatifler döner" anlayışıyla kurumsallaşan Hürriyet, bugün Türkiye’nin en çok okunan gazetelerinden biri ve çok ünlü bir toplumun aynasıdır. Birkitle gazetesi olarak, Türkiye’nin en ücra köşesindeki kahvehanelerden, ev hanımefendilerinın mutfağına değin geniş bir kari kitlesiyle buluşmakta, basılı gazetesiyle her sıra 1,4 milyon ki​şiye ulaşmaktadır.

Karabük'e rabıtlı bir Karadeniz kasabası olan Safranbolu, klasik Osmanlı site mimarisini yansıfecir evleriyle tanınıyor. Türkiye'bile 'Cihan Kalıtı Sıralaması'nde belde düzlük 9 kültürel varlıktan biri...

Doğanın tüm güzelliklerinin cöyiğitçe sergilendiği bir ilimiz Ordu. Karadeniz'in en hijyenik kumu ve en uzun kıyı şeridine iye. Yeşil ile mavinin kucaklaştığı şehri, Boztepe'den seyretmenin keyfine doyum gayrimümkün.

Yapacak bir şey nanay, çocuklu aileyseniz kesinlikle AVM’lerde mahal alan cümbüş parklarına gideceksiniz. Türkiye’nin ilk kapalı kar cümbüş merkezi Snowpark’ta çocuklarınızla beraberinde kış sporu yapabilir, yaz mevsiminde bile reel karları görebilirsiniz.

Yunanistan'ın doğal güzellikleri ile ünlü Thassos Adası, sefalı plajları ve masmavi sularıyla bölgeye çok nüshada gezgin çekmekte.

Sicilya ve Sardunya’dan sonra Akdeniz’de üçüncü kocaman cezire olan Kıbrıs ruhuma çok iyi geldi. Size adanın sırlarını cızıktırmak karınin dostum Şehnaz’ın rehberliğinde sokaklarda kaybolurken yeni aptaliflerde bulundum.

5- Yaşama Köfte Külliyen dana etinden köfte Hayat Köfte’nin kafaüveni, ailenin şimdiki temsilcilerinin 1981’de babadan mütebaki bakkal dükkânını köfte salonuna dönüştürmesiyle mebdelıyor.

materyal ve ürünleri kullanamazlar. Blog kullanıcı ve yazarlarının, üçüncü kişilerin telif hakkı sahibi başüstüneğu yazı, tasvir vb. ürünleri kullanması durumunda, her türlü hukuki ve cezai zeval kendilerine aittir.  

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15

Comments on “Ne demek?”

Leave a Reply

Gravatar