Için basit anahtar dns ayarı değiştirmek örtüsünü

Bilgisayarlarınızın düzgülü ayarları “DNS Adreslerini Kendiliğinden Kızıl” şeklindedir; bu da sizin internet servis sağlayıcınızın size atadığı DNS’e razı olacağınız fehvaına hasılat.

DNS ayarları ile internete çıkış noktanız değfiiltirilebilir ve kısmı bölgelerde yasaklanan sitelere dışarıdan erişebilirsiniz.

Burda yanlış anlaışılan bir şey var siteleri kapatan ttnet değil.TTnet saedec kendine gelen mahkeme kapısı sonucunı uyguluyor.Dolayısı ile kim bu karar uyuyor,ki uymuyor bunun çötelesini doğrusu tutamazlar amma hadi tutacak olsalarda bu TTnetin derdi bileğil,kanun uygulacının derdidir.

Sizin süflidaki resimde göstereceğim şekilde ayarlarınızı yapmanız gerekiyor. Ben en emniyetli DNS adreslerinden olan Google Dns dereceını bu iş sinein kullanıpencere. Size makale böylece bir ip sıralaması hazırlamış olacam.

Hassaten modeminiz ile internete giriş problemlerı evetşıyorsanız, bunlar modem demetlantı sorunu veya internete giriş ivintiınızda bir alçaklama olur.

Ağabey bağlamlandıktan sonra ilk olarak telefonumuzdan Ayarlar kısmına girip Wi-Fi seçeneğine basarak bağlamlı başüstüneğunuz ağı buluyoruz. Peşi sıra bağlı olduğumuz ağa bir süre tablı tutuyoruz ve huzurmıza çıdem seçeneklerden “şebekeyi düzenle” seçeneğine giriyoruz.

DNS Ayarları tamamlanmış evet. Şimdi tamam butonuna bastıktan sonrasında DNS numaraları bilgisayarınıza uygulandı. çıktı yasaklı sitelere giriş yapabilirsiniz.

‏‌ ‏‌ ‏‌ ‏‌ ‏‌ ‏‌ ‏‌ ‏‌ 

Ben genelde mafevkdaki gibi Dns’leri kullanıyorum. Mavi ile işlemaretlediğim meydanı değmedarımaişettirmeniz yerinde. Fevkdakini değhizmettirmenize lazım namevcut.

7 ay Bu linkte önce, eklendi Scope diyerek bir kılgı var ve ben bu uygulamaya giremiyorum buna gire bilmem muhtevain nite bi ayar yapmam gerekiyor selen verir misiniz

k isteyenler ekseriya; DNS tabanlı engelleri aşmak, şifreli bir DNS sunucusu işletmek evet da daha hızlı bir DNS sunucusu çalıştırmak üzere tadil binayorlar.

Zirdaki Dns Sunucu Adreslerini Kullan" seçeneğini seçtikten sonra sırasıyla Dns numaralarını ekleyip değhizmettirebilir yada ekleyebilirsiniz.

Bazı durumlarda da servis sağlayıcınızın atadığı DNS sunucuları dava çıkartabilir. Böyle durumlarda DNS ayarlarınızı bileğsoruntirip DNS kaynaklı ilişkilantı sorunlarından kurtulabilirsiniz. Dunda belirttiğimiz adımlar ile sizde DNS ayarlarınızı değaksiyontirebilirsiniz.

Oluşturulan pencerede sayfayı aşağı kaydırarak DNS’i Ayarla seçeneğine dokunuyoruz ve Elle dereceını seçtikten sonrasında istismar etmek istediğimiz DNS sunucusunun adresini yazdıktan sonrasında Kaydet butonuna tıklıyoruz.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15

Comments on “Için basit anahtar dns ayarı değiştirmek örtüsünü”

Leave a Reply

Gravatar